Akedaş’tan 1920 Maraşspor’a desteğe devam

Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş. geçen yıl sponsor olduğu 1920 Maraş Spor Kulübü’ne bu yıl da desteğini sürdürdü. Akedaş, 1920 Maraşspor’un forma sponsoru olarak, Bölgesel Amatör Lig 2. Grup’un iddialı takımına 100 bin lira katkı sağladı.

Yenilikçi kimliğiyle hizmet verdiği Adıyaman ve Kahramanmaraş’ta bölge sporunun gelişmesine ilk günden bu yana güçlü katkılar sağlayan Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş. 1920 Maraşspor’un bu yıl da forma sponsoru oldu.

Bölgesel Amatör Lig 2. Grup’ta mücadele eden 1920 Maraşspor, zirve mücadelesine Akedaş’ın katkısıyla devam edecek. 1920 Maraşspor’un forma sponsoru olan Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş. turkuaz beyazlı takıma 100 bin TL katkıda bulundu.

“Türk sporuna da güç katıyoruz”

Akedaş Elektrik Perakende Satış A.Ş. Genel Müdürü Medine Tanış, hizmet verdikleri bölgelerin gelişmesini temel öncelik olarak gördüklerini belirterek, “Bölgenin sportif gelişimine katkı sağlamak da, sorumluluklarımız arasında yer alıyor. Faaliyete başladığımız ilk günden bu yana kesintisiz olarak sağladığımız desteğin, aynı zamanda Türk sporuna da güç kattığına inanıyoruz” dedi.