Anneler Günü’nde hediyeler Hometech’ten

Aral’ın teknoloji markası Hometech, şık tabletleriyle Anneler Günü’nde dünyanın en özel varlığını mutlu edecek hediye alternatifleri sunuyor.

Dünyanın önde gelen video oyun, konsol ve aksesuar firmalarının Türkiye’deki lider temsilcisi Aral’ın teknoloji markası Hometech, Anneler Günü’nde hediye telaşına düşenler için tüm ihtiyaçları karşılayan Wi10, Elite Tab 8 ve Elite Tab9.7 Retina tabletleriyle öne çıkıyor.

Stil ve teknoloji bir arada

Hometech’in stil sahibi çizgileri teknolojiyle harmanladığı modeli Wi10, prestijli bir hediye alternatifi olarak dikkat çekiyor. Kaşmir hissi veren yumuşacık üst doku, premium ve zarif tasarımı ile Türkiye’nin seçkin teknoloji mağazalarında satışa sunulan Wi 10, lüks tutkusunu erişilebilir fiyatlarla gerçeğe dönüştürüyor.

‘Elite’ hediye seçenekleri

İnce tasarım ve metal kasa özellikleriyle öne çıkan Hometech’in ‘Elite’ tabletleri Elite Tab 8 ve Elite Tab9.7 Retina 3G modelleri annelerin hayatını kolaylaştıracak.Hediye deri kılıfları ile cazip oldukları kadar şık bir Anneler Günü sürprizi olacak tabletlerden Elite Tab9.7 Retina, Android 4,4 işletim sistemine ve 9,7 inç dokunmatik ekran deneyimine sahip. 9.7 Retina gibi 2 MP ön ve 5 MP arka kameraya sahip olan Elite Tab 8 ise, Android 5.0 işletim sistemi, 16 GB dahili hafızası ve 7.2 mm’ lik çok ince ve dayanıklı metal tasarımı ile kaliteden taviz vermeyenlerin birinci tercihi olacak.

Hometech Wi10 599 TL, Elite Tab9.7 Retina 3G 599 TL ve Elite Tab 8 379 TL’lik fiyatlarıyla Teknosa, Bimeks, Media Markt ve D&R gibi Türkiye’nin seçkin perakende noktalarında Anneler Günü’nde unutulmayacak bir hediye almak isteyenleri bekliyor.