Anneler için en güzel hediyeler TeknoSA’da

TeknoSA, hayattaki en değerli varlıklarımız annelerimizin Anneler Günü’nü çok özel kampanyalarla kutluyor. Küçük ev aletlerinden akıllı telefonlara, kişisel bakım ürünlerinden beyaz eşyalara kadar pek çok ürün Anneler Günü’ne özel indirimler, kampanyalar ve hediyelerle 4-9 Mayıs tarihleri arasında tüm TeknoSA mağazaları ve teknosa.com’da satışa sunuluyor.

Teknoloji perakendeciliği sektörünün lider şirketi TeknoSA, annelerimizin hayatını kolaylaştıracak pek çok ürünü Anneler Günü’ne özel avantajlı fiyat ve kampanyalarla sunuyor. Annelerimizin çocukları ile kolayca iletişim kurmasını sağlayacak, son teknolojiye sahip akıllı telefonlardan her evin ihtiyacı çamaşır makineleri ve buzdolaplarına kadar birçok ürün tüm TeknoSA mağazaları ve teknosa.com’da annelerini sevindirmek isteyenleri bekliyor.

Teknolojik annelere özel

TeknoSA, son model Samsung Galaxy J2 akıllı telefonları teknolojik annelere özel avantajlarla satışa sunuyor. Samsung Galaxy J2 akıllı telefon 699 TL yerine 599 TL’ye tüketicilerle buluşuyor. Üstelik belirli model telefonlarda ING peşin fiyatına 9 ay taksit kampanyası bulunuyor.

Köşe bucak temizlikte evlerin bir numaralı yardımcısı elektrikli süpürgeler Anneler Günü’ne özel %25’e varan indirimlerle satışa sunulurken, kırışıkların düşmanı akıllı Elite buhar kazanlı ütü ise 1629 TL yerine 1199 TL’lik fiyatı ve 229 TL değerinde el blenderı seti hediyesiyle yüzleri güldürüyor.

Bakımına önem veren annelerimizin güzelliğine güzellik katacak kişisel bakım ürünleri de 4-9 Mayıs tarihleri arasında tüm TeknoSA mağazaları ve teknosa.com’da sizi bekliyor. Philips Lumea epilasyon cihazı 699 TL yerine 549 TL, Braun ES 2 saç düzleştirici ise 199 TL yerine 149 TL’den satışa sunuluyor.

Kampanyalar dahilinde ayrıca tüm çamaşır makinesi alışverişleriniz 89,90 TL değerinde Fakir Vezuv ütü kazandırıyor. Bunun yanı sıra, 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde Arzum markalı Raja ütü, Senfony saç kurutma makinesi veya Tuly ısıtıcı da sadece 49 TL’ye satılıyor.