Babanızı, Samsung SUHD TV deneyimi ile mutlu edin

Benzersiz teknolojisiyle televizyon deneyiminde çığır açan SUHD TV’ler, Samsung mağazalarında babasına en yeni teknolojiyi hediye etmek isteyenleri bekliyor

Samsung Electronics, Babalar Gününde en yeni SUHD TV teknolojisiyle eşsiz görüntü deneyimi sunarak mutluluğa yeni bir kapı açılmasını sağlıyor. Sahip olduğu 1.000 nit parlaklık ve 1000 HDR teknolojisi ile 2016 model SUHD TV’ler, görüntüleri canlı renkleri ve tüm detaylarıyla izleyebilme keyfini tüm babalar için farklı bir boyuta taşıyor.

Duyularınızı canlandıracak izleme deneyimine hazır olun

Gelişmiş teknolojik özellikleriyle 2016 model SUHD TV’ler, canlı renk yelpazesi ile babaların evdeki en büyük keyiflerinden biri olan izleme deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor. Görüntüleri tüm detaylarıyla izleyebilme fırsatı sağlayan ve bugüne kadar görülmemiş bir teknolojiyle donatılan SUHD TV, eşsiz bir televizyon izleme deneyimi sunuyor. Görüntülerdeki benzersiz canlılık ve geniş renk yelpazesi, izleyiciyi gerçek dünyadan alıp sinemanın büyülü dünyasına taşıyor. Ayrıca şık kavisli tasarımı, filmin en heyecanlı dakikalarında izleyicileri, sahnenin derinliklerine çekerek izleme deneyimine yepyeni bir boyut kazandırıyor.

Tek kumandayla kontrol kolaylığı

SUHD TV’nin tek bir kumanda ile TV’ye bağlı farklı cihazlarla bağlantı kurma özelliği, karmaşık süreçlerin geride bırakılmasına olanak tanıyor. TIZEN İşletim Sistemine sahip Samsung TV’ler ile etkileşim daha kolay ve daha basit hale geliyor. TV izlerken, en son yapılan seçimlere hızlı dönüş imkanı veren kumanda, en keyifli anında durdurulan dizi ya da filme devam etmeye de imkan tanıyor.