Bayram tatilinizde yol arkadaşınız Samsonite Neopulse valiz serisi

Seyahat tutkunlarının en çok tercih ettiği marka olan Samsonite, bu bayram tatilinizde size, benzersiz hafifliği ve şık tasarımlarıyla vazgeçilmeziniz olacak Neopulse serisi valizlerle eşlik ediyor.

Samsonite bayram ve tatil coşkunuzu, hafiflik, sağlamlık ve güvenilirliği ile öne çıkan valiz serisi Neopulse ile paylaşıyor. Kendinden güçlendirilmiş tasarımı ve modaya uygun renkleri ile Neopulse valizler bu bayram tatil planlarınızın vazgeçilmezi oluyor.

Bayram tatili planlarınızda size eşlik edecek Neopulse valizler, bir valizden beklediğiniz her özelliği bir arada sunuyor. Hafiflik, sağlamlık ve şık tasarımlarıyla seyahat tutkunlarının büyük beğenisini kazanan Samsonite valizler, güvenilirlik özelliği olan TSA kilit sistemi ile de en üstün teknolojiyi sizlerle buluşturuyor.

Metalik renk seçenekleri ile sınıfının en hafif polikarbonat valiz alternatifi olan Neopulse valizler, hafiflikleriyle bayram tatilinizde seyahat konforunuzu maksimuma çıkartıyor. Hafifliklerinin yanı sıra inovatif bir mühendislik sürecinin ardından geliştirilen Neopulse valizler, kendine has yapıya sahip köşeleri sayesinde de ekstra dayanıklılık ve sağlamlık sunuyor. Hafiflik, sağlamlık ve şık tasarımlarıyla seyahat tutkunlarının büyük beğenisini kazanan koleksiyon, güvenilirlik özelliği olan TSA kilit sistemi ile de en üstün teknolojiyi sizlerle buluşturuyor.

Seyahat tutkunlarının hem kalite hem şıklık beklentisini karşılayan Neopulse koleksiyonu, kendine has tarzı ve günümüz modasını yansıtan renkleriyle görenleri hayran bırakıyor.