Boydak’tan Kahramanmaraş ve Gaziantep’e 2 günde 5 yeni mağaza

Türkiye’nin lider mobilya markalarını bünyesinde bulunduran Boydak Holding, yurtiçi mağazacılık faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Yılın ilk 4 ayında 31 yeni mağaza açan Boydak Holding, İstikbal ve Mondi markalarıyla Gaziantep ve Kahramanmaraş’a 2 günde 5 yeni mağaza daha açtı. Mağaza açılışlarıyla ilgili bilgi veren Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Uyanık, “2 günde İstikbal markamız adına 3, Mondi markamız adına da 2 yeni mağaza birden açtık. Boydak Holding olarak lokomotif sektörümüz olan mobilyada yeni mağaza açılışlarını hem cirosal büyümeye katkı hem de erişim ağımızı genişletmek adına çok önemsiyoruz. Bu yıl İstikbal, Bellona ve Mondi ile toplamda 90 yeni mağaza açmayı planlıyoruz. Yılın ilk 4 ayında 31 mağaza açarak, hedeflerimizin de önünde koştuk. Yılı bu ivmeyle planladığımız gibi bitireceğimize inanıyoruz” diye konuştu.

Türkiye’nin lider mobilya markalarını bünyesinde bulunduran Boydak Holding, yurtiçindeki mağazacılık faaliyetlerine hızla devam ediyor. Modaya yön verme misyonuyla hareket eden Boydak Holding, İstikbal ve Mondi markalarıyla 2 günde 5 yeni mağaza açtı. Boydak Holding Gaziantep ve Kahramanmaraş’ta 29-30 Nisan 2016 günlerinde İstikbal markası ile 3, Mondi markasıyla da 2 yeni mağazayı tüketicilerle buluşturdu.

Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Uyanık: “Yılın ilk 4 ayında hedeflerimizin de önünde koşarak 31 mağaza açtık”

Boydak Holding’in lokomotif sektörü olan mobilya ile her yıl istikrarlı bir şekilde büyüdüğünü; bu büyümemin hem cirosal hem de tüketici bazlı olduğunu belirten Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Uyanık, “İki günde İstikbal markamız adına 3, Mondi markamız adına da 2 yeni mağaza birden açtık. Boydak Holding olarak lokomotif sektörümüz olan mobilyada yeni mağaza açılışlarını hem cirosal büyümeye katkı hem de erişim ağımızı genişletmek adına çok önemsiyoruz. Bu yıl İstikbal, Bellona ve Mondi ile toplamda 90 yeni mağaza açmayı planlıyoruz. Yılın ilk 4 ayında 31 mağaza açarak, hedeflerimizin de önünde koştuk. Yılı bu ivmeyle planladığımız gibi bitireceğimize inanıyoruz” diye konuştu.

“Mağaza tasarımlarımızda önceliğimiz tüketicilerin gönül rahatlığıyla ve konforlu alışveriş yapması”

Boydak Holding’in mağazacılık anlayışının temelinde tüm mağazaların birer yaşam alanı olarak tasarlanmasının bulunduğunu belirten Uyanık, önceliğin tüketicinin gönül rahatlığıyla ve konforlu alışveriş yapması olduğunu söyledi. Bilal Uyanık, “Her mağazayı tüketicilerimiz bizden neyi, nasıl yapmamızı ister diye düşünerek tasarlıyoruz. Bu soru Her Güne Bir İlk olan mottomuzun da çıkış noktasını oluşturuyor” dedi. Boydak Holding’in 29-30 Nisan 2016 günlerinde Kahramanmaraş ve Gaziantep illerinde hizmete açtığı İstikbal mağazaları 1.600 metrekare ile 4.000 metrekare arasında değişirken, Mondi mağazaları da 1.000 ile 1.600 metrekare arasında müşterilerine hizmet verecek.