Canon’dan fotoğraf meraklısı annelere

Canon, teknolojiyi seven annelere özel hediye seçenekleri sunuyor. Annenize profesyonel görüntü kalitesini cep boyutuna taşıyan, kompakt Canon G Serisi fotoğraf makinelerinden birini hediye edebilir, çektiği fotoğrafları birkaç saniye içinde kağıda dökebileceği Selphy CP910 ile onu mutlu edebilirsiniz

Canon, fotoğraf çekmeyi ve fotoğrafları basıp albüm yapmayı seven anneler için hediye alternatifleri sunuyor. Canon’un kompakt G Serisi düşük ışıkta bile nefes kesen fotoğraf kalitesi ile dikkat çekiyor. G Serisi kolay görüntü paylaşımı ve yedekleme için Wi-Fi ve görüntü senkronizasyonu yapıyor; uzaktan çekim için bir akıllı telefona ya da tablete bağlanma özellikleri ile annelerin sosyal medyada daha kolay paylaşımda bulunmalarını sağlıyor.

G1 X Mark II fiyat: 2199 TL

G3 X fiyat: 2999 TL

G5 X fiyat : 2999 TL

G7 X Mark II fiyat: 1699 TL

G9 X fiyat: 1999 TL

Fotoğraflar albüm olsun

Anneler Günü’nün en özel hediyelerinden biri, birkaç saniye içinde fotoğrafları kağıda döken yazıcı Selphy CP910 olacak. Anneler kompakt ve pratik SELPHY CP910 ile fotoğraf stüdyosu kalitesinde canlı, dayanıklı baskılar alabilir; küçük ve taşınabilir tasarımı ile Selphy CP910’u her zaman her yerde yanlarında kolaylıkla taşıyabilir.

SELPHY CP910 fiyat: 300 TL