Danfoss, sanayide tasarrufu anlatmak için yola çıktı!

Isıtma, soğutma ve motor kontrol sistemleri alanında dünya devi Danfoss, en yeni teknolojilerini tanıtmak üzere teknoloji TIR’ıyla Türkiye turuna çıkıyor. 8 şehirde organize sanayi bölgelerinde üreticilerle buluşacak olan Danfoss, motor kontrol sistemlerinin sağlayacağı tasarrufu anlatacak. Ziyaretçiler teknoloji TIR’ında sanal gerçeklik gözlüğüyle Danfoss çözümlerini 3 boyutlu olarak tanıyacak.

Isıtma, soğutma ve motor kontrol sistemleri alanında dünya lideri olan Danfoss’un dünyayı gezen teknoloji TIR’ı Türkiye’ye geldi. Danfoss teknoloji TIR’ı, motor kontrol sistemlerinin sağlayacağı tasarrufu anlatmak için yollara düştü. 8 şehirde 11 organize sanayi bölgesine gidecek olan TIR’da motor kontrol sistemlerinin sağlayacağı tasarruf anlatılacak. Böylece hem üreticilere hem de ülke ekonomisine katkı sağlanacak.

11 OSB’de duracak

İstanbul’dan yola çıkacak teknoloji tırı, 2-14 Mayıs tarihleri arasında farklı illerde bulunan 11 organize sanayi bölgesinde Danfoss’un geliştirdiği teknolojileri tanıtacak. Ziyaretçiler Danfoss tırında üç boyutlu sanal gerçeklik gözlükleri ile Danfoss’un büyülü dünyasında gezecek, VLT ve Vacon kontrol sistemlerini yakından inceleme fırsatı bulacak. Danfoss’un profesyonel ekibi de teknoloji tırında olacak ve merak edilen tüm soruları yanıtlayacak. Danfoss Motor Kontrol ürünlerinin %98 üzerindeki verimlilik özelliği sayesinde nasıl motorun tükettiği gücü en aza indirdiği anlatılacak.

2 Mayıs’ta tura çıkıyor

Danfoss Teknoloji Tırı 2 Mayıs’ta İstanbul İkitelli OSB’de, 3 Mayıs’ta Tekirdağ Çorlu Orion AVM’de, 4 Mayıs’ta İstanbul Perpa’da, 5 Mayıs’ta İstanbul Tersaneler Bölgesi Girişi’nde, 6 Mayıs’ta Gezbe Şekerpınar’da, 9 Mayıs’ta Konya Şalt Otomasyon’da, 10 Mayıs’ta Adana OSB’de, 11 Mayıs’ta Gaziantep 3. OSB’de, 13 Mayıs’ta Ankara İvedik OSB’de ve 14 Mayıs’ta ise Dudullu OSB duraklarında Danfoss teknolojilerini sergileyecek, duraklarda çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Türkiye turu sırasında teknoloji TIR’ında gerçekleşecek etkinlikler ve fotoğraflar, Twitter’dan #danfosstruck ve #enerjinikoru hashtag’lerinden takip edilebilecek.