DemirDöküm Inverter klimalar yazınızı serinletecek

Türkiye genelinde sıcak havanın kendini gösterdiği bugünlerde iklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, yeni nesil inverter teknolojisine sahip A4 Inverter klimaları ile yazınızı serinletecek. Daha az enerji ile daha fazla iklimlendirme yapan çevre dostu DemirDöküm Inverter klimalar, R-410a gazı ile ozon tabakasına zarar vermiyor.

Türkiye ısıtma ve soğutma sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, 62 yıldır tüketicisine kombi, klima, panel radyatör, şofben, termosifon ve güneş enerjisi başta olmak üzere geniş ürün gamı sunuyor.

DemirDöküm A4 Inverter Duvar Tipi Split Klima yeni nesil inverter teknolojisiyle minimum elektrik tüketimi sağlıyor. LCD ekranıyla modern tasarımlı DemirDöküm Inverter Klima, sessiz çalışma teknolojisi ile bulunduğu ortama serinlikle birlikte konfor da getiriyor. Anti toz filtresiyle ise ortamdaki toz ve partikülleri tutuyor.

‘DemirDöküm A4 Inverter Klima’da çevre dostu özellik…

Çevre dostu R-410a gazı sayesinde DemirDöküm A4 Inverter Klima, ozon tabakasına zarar vermiyor. Enerji taşıma kapasitesiyle klimanın daha az enerji ile daha fazla iklimlendirme yapmasına yardımcı oluyor. Sezonsal verimlilik direktifine (ERP Lot10) uygun yeni nesil Inverter teknlojisiyle A4 Inverter klima daha sessiz, daha verimli çalışıyor.

A4 Inverter Duvar Tipi Split Klimanın Diğer Özellikleri:

Sıcak kalkış modu: Cihaz ısıtma moduna getirildiğinde iç ünite evaporatörü istenilen sıcaklığa ulaşmadan ortama üfleme yapılmamasını sağlıyor. Yeterli sıcaklığa ulaşılınca da sadece sıcak hava üfleniyor.

Jet-cool: özelliği sayesinde ortam çok kısa bir zaman içinde istenilen konfor şartlarına ulaşıyor.

Program saati: Klimanın ayarlanan zamanda çalışmaya başlaması veya çalışmasının durdurulması ile pratik bir kullanım sağlıyor.

Auto-restart: Elektrik kesintilerinden sonra klima otomatik olarak kesintiden önceki konumunda çalışmaya başlıyor.

Klima alırken nelere dikkat edilmeli?

  • Klimanın konumlandırılacağı alanın metrekaresi, konutun yalıtım durumu, oturulan yerin iklim özellikleri gibi durumlar mutlaka göz önünde bulundurulmalı,
  • Marka seçimine mutlaka önem verilmeli. Bilinen ve güvenilen bir markadan alınmalı,
  • Cihaz yetkili bir bayiden alınmalı ve servis merkezi olduğundan emin olunmalı,
  • Satış sonrası servis hizmetleri için mutlaka güvenilen bir firma tercih edilmeli,
  • Alınacak olan klimanın tipine, modeline ve kapasitesine karar verilmeli,
  • Enerji verimliliği ve tasarruf değerleri dikkate alınmalı,
  • Mutlaka çevre dostu bir ürün alınmalıdır.