Dockers®’ta Babalar Günü’ne özel ikinci üründe yüzde 50 indirim

Dockers® tam 30 yıldır erkekler için günün tarzını yakalayan, rahatlık sunan, güvenilir ve şık pantolonlar yaratmayı sürdürüyor. Babalar Günü ise, bu 30 yıllık macerayı kutlamak için markaya harika bir fırsat veriyor. 10 – 19 Haziran tarihleri arasında Dockers®’ta ikinci üründe yüzde 50 indirim uygulanıyor. Böylece babalara en uygun hediyeyi bulmak için Dockers® mağazalarını ve Boyner’i ziyaret etmek yeterli oluyor.

Jenerasyonlar birbirini kovalarken tarzlar değişse de, tam 30 yıldır Dockers® Babalar Günü gibi özel günlerde en iyi giyim ve en iyi hediye seçeneği olmaya devam ediyor. Bu yıl, 10-19 Haziran tarihleri arasında Babalar Günü şerefine düzenlediği ikinci ürüne yüzde 50 indirim kampanyası ile, hem 30’uncu yaş gününü hem de babaların bu en keyifli gününü kutluyor. Babalara en uygun hediyeyi bulmak için Dockers® mağazalarını ve Boyner’i ziyaret etmek yeterli oluyor.

Tam da babaların ihtiyacı olan pantolonlar; güvenilir, şık ve modern

Babalar ve oğulları en iyi performansı sunacağı ve stillerine asla toz kondurmayacağı konusunda Dockers®’a bugün de güveniyor. Örneğin, yeni nesil babalar sosyal medyada pantolonları ile dalga geçilmeyeceğini Dockers® ile garantiliyorlar. Ayrıca Dockers®, sıcak havaların ve nemin kendini iyiden iyiye hissettirmeye başladığı ve bolca koşuşturmacanın yaşandığı Babalar Günü gibi günlerde, hafif ve rahat kumaşları ile babalara rahatlık sunuyor.