ECCO ile annenize İskandinav şıklığını hediye edin!

Sadeliğin İskandinav temsilcisi Danimarkalı ECCO, 8 Mayıs Anneler Günü’ne özel kampanyalarıyla sizleri bekliyor. Hem annenize şıklığı ve konforu hediye edin hem de ikinci alacağınız ürüne özel %40 indirim fırsatından faydalanın. İndirimsiz ürünlerde geçerli olacak kampanyadan mağazalardan gerçekleştireceğiz alışverişlerinizin yanı sıra ECCO’nun online sitesi tr.shop.ecco.com’dan yapacağınız alışverişlerde de yararlanabilirsiniz.

Annenizi mükemmel bir rahatlık için esnek ve ince tabanlı olarak üretilen ECCO INTRINSIC KARMA koleksiyonundaki ayakkabılarla sevindirebileceğiniz gibi, ona yaz için hazırlanan Freja koleksiyonunda yer alan dolgu topuk, sandalet ve düz ayakkabılarla konfor ve şıklığı hediye edebilirsiniz. Annenizin stilini yine yumuşak deriden yapılan kullanışlı ECCO çantalarla da tamamlayabilirsiniz.

ECCO bu özel günde annesine ne alacağına karar veremeyen müşterileri için de özel bir çalışma yaptı. Anneniz için kolayca en doğru hediyeyi bulabilmenizi hedefleyen ECCO, online sitesi üzerinde yer alan “hediye bulucu” ile de seçiminize yardımcı oluyor. Üstelik sadece birkaç adımla istediğiniz renk ve modellere ulaşabilirsiniz.