Electrolux Profesyonel, tekstil bakımında yeni bir çığır açıyor

Electrolux Profesyonel, kumaşlara karşı hassas, doğaya saygılı ve şirketler için oyunun kurallarını değiştiren lagoon Advanced Care tekstil sistemini piyasaya sunuyor. Lagoon, su bazlı-temizliğin, kuru temizleme ile aynı sürede ve aynı verimlilikle yapılabilmesine imkan veriyor.

Electrolux Profesyonel kumaşlara zarar vermeyen ve doğaya dost bir tekstil temizleme işlemini mümkün hale getiriyor. Electrolux Profesyonel tarafından piyasaya sunulan lagoon® Advanced Care Sistemi, solvent bazlı temizlemenin hız ve kolaylığında etkili sonuçlar sunuyor. Süreçte solvent olarak su kullanıldığından, prosedürde herhangi bir toksik madde yer almıyor; böylece bir yandan çevre dostu özellikler sunarken, diğer yandan daha kısa işlem süresi sayesinde daha hızlı ve daha verimli bir hizmeti garanti ediyor.

Artık büyük ve küçük ölçekli işletmeler lagoon® Advanced Care Sistemi ile müşterilerine kalite ve verimliği çevre dostu bir şekilde sağlayabilen su bazlı bir çözüme kavuşabilecekler.

The Woolmark Company tarafından da tescilli bir ürün olan lagoon® Advanced Care, kuru temizleme etiketine sahip hassas yünlü giysilerin temizliği için onaylamış ilk profesyonel su bazlı-temizleme sistemi olarak dikkat çekiyor.

Tekstil temizliğinde oyunun kuralları değişiyor: mükemmel ve kolayca temizleyin, işinizi büyütün ve doğayı koruyun

lagoon® Advanced Care Sistemi özel olarak tasarlanmış su bazlı-temizleme makinelerinin mükemmel bir kombinasyonunu sunuyor. Farklı kapasitelere sahip bu sistem maksimum düzeyde esneklik sağlayan ve sektörün farklı ihtiyaçlarını karşılayacak yenilikçi özellikler sunuyor. Yeni nesil deterjanlar ve özel programlar etkili bir temizlik sağlıyor ve giysilerin kurutucuda liflerin rahatlaması için herhangi bir ‘asarak kurutma’ süresi gerektirmeden ve minimal düzeyde son işleme ihtiyaç duyarak tamamen kurumasına olanak tanıyor.

Electrolux Profesyonel, lagoon® Advanced Care ile giysilerin temizleme sürecini hem daha güvenilir ve daha sürdürebilir hale getiriyor hem de personelin, sistemi daha kolay ve daha güvenli çalıştırmasını sağlayarak her defasında en üst kalitede sonucun alınmasını garanti ediyor.

Electrolux Profesyonel Çamaşırhane İş Birimi Küresel Segment Direktörü Paolo Schira yeni sistemle ilgili şöyle konuştu: “Yeni lagoon® Advanced Care, Temizlik Şirketlerinin ve Konut ve Otel Sakinlerine Yönelik Bakım süreçlerinin gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlandı. Bu sadece su bazlı-temizliğe yönelik yenilikçi bir yaklaşıma öncülük edecek benzersiz bir sistem değil, aynı zamanda farklı projelere özel, iki kapasite paketini daha ileri bir tarihte genişletebilme seçeneği sunan, şaşırtıcı derecede esnek bir çözüm: Temel set, mevcut herhangi bir kuru temizleme işlemini kolayca tamamlayabiliyorken; Full set, 15 kg’lık bir kuru temizleme operasyonunun yerine geçmek için ideal bir çözüm sunuyor”.