Enerjisi hiç bitmeyen annelere akıllı telefon yakışır

Mutfaktaki sıvı sıçramalarına karşı dayanıklı Nano Teknolojiyle üretilen Lenovo VIBE P1m günlerce bitmeyen pil ömrüyle ve 749 TL’lik fiyatıyla mükemmel bir Anneler Günü hediyesi.

Enerjisi hiç bitmeyen annenize, 4000 mAh bataryası ile pili günlerce bitmeyen bir akıllı telefon almaya ne dersiniz? Annenize 15 dakikada şarj olup 2.5 saatlik konuşma süresi sağlayan bir VIBE P1m hediye edin, sevdikleriyle doya doya konuşsun. Üstelik VIBE P1m ekranındaki özel Nano kaplamasıyla, yağmura ve su sıçramalarına karşı koruma sağlayan özel bir akıllı telefon.

5 inç’lik HD ekranı olan Lenovo VIBE P1m, güçlü bataryasına karşılık 148 gr. ile son derece hafif. Aynı zamanda bu dayanıklı telefon 4000 mAh’lik uzun pil ömrüyle diğerlerinden hemen ayrılıyor. VIBE P1m’nin 8 MP arka ve 5 MP selfie kamerası ile en özel kutlamalarınızı fotoğraflarla ölümsüzleştirip geniş hafızasında saklayabilirsiniz. P1m 4.5G’ye uyumlu ve onunla son derece hızlı internet bağlantıları kurabilirsiniz. Kullanması son derece kolay Lenovo VIBE P1m 749 TL satış fiyatı ile kaçırılmayacak bir hediye alternatifi.