Fora Fit ile Formda Kal

Sofralık zeytin ürünlerinin lider markası Fora Zeytin, formunu korumak isteyenlere özel çıkardığı az yağlı ve az tuzlu zeytin FORA Fit ile sağlıklı beslenmek isteyenlerin zeytinden vazgeçmeden formda kalmalarını sağlıyor.

Sofralık zeytin ürünlerinin lider markası Fora Fit Zeytin, yeşil ve siyah zeytin seçenekleriyle her beslenme biçimine ve her damak tadına hitap ediyor. Yazın yaklaşmasıyla birlikte formunu korumak isteyenlerin vazgeçilmez tercihi olan Fora Fit, normal zeytinlere göre daha az yağlı ve az tuzlu olmasıyla dikkat çekiyor.

Her öğüne bir Fora Fit!

Tüm beslenme biçimlerinde tavsiye edilen sağlıklı bir gıda olmasıyla bilinen, ana ve ara öğünlerden eksik olmayan Fora Fit zeytin, sağlıklı bir seçim yapmanın en lezzetli ve fit yolu. Hafif, besleyici ve hazmı kolay bir besin olan zeytin, güne enerjik ve zinde başlamanıza yardım ederek, vitamin ve mineral bileşenleri yönünden zengin olması nedeniyle sağlıklı beslenenlerin en çok tercih ettiği besinler arasında yer alıyor. Ayrıca zeytinde bulunan doymamış yağlar yeterli sayıda yediğinizde formda kalmanıza yardımcı oluyor.

Sağlıklı sofralar sunan Fora Fit zeytini acıktığınızda, sağlıklı bir atıştırmalık olarak tüketebilir, akşam yemeklerinden önce aperatif olarak sofralarınıza koyabilirsiniz. Ürünü sofralarınızda, yiyeceklerinizin içinde garnitür olarak da sıklıkla tüketerek, sağlıklı ve fit bir şekilde görünüme kavuşabilirsiniz.

Fora Fit Zeytin, hijyenik ve paketli ambalajlarıyla tüm satış noktalarında satışa sunuluyor. Her pakette aynı kalite ve lezzeti garanti eden Fora Zeytin, bu özelliğiyle zeytin severlerin güvenle tükettiği markalar arasında öne çıkıyor.