Kahraman babalara maksimum enerji!

Babalar Günü yaklaşırken babalarını onları yansıtan bir hediye ile mutlu etmek isteyenlerdenseniz ASUS ZenFone Max, babanızın gücüne güç katacak bir hediye olarak öne çıkıyor. 

19 Haziran Pazar günü kutlanacak Babalar Günü yaklaşırken, babalarını mutlu etmek isteyenler şimdiden hediye arayışına girdi. ASUS’un Mart ayında Türkiye pazarına sunduğu 5000mAh kapasitesine sahip yeni akıllı telefonu ZenFone Max, 38 güne kadar dayanan pili ile babanızın hem evde hem de işinde gücüne güç katacak şık bir hediye olarak alternatifler arasından sıyrılıyor.  

Bekleme modunda 38 güne kadar açık kalabilen telefonun güçlü lityum polimer pili ile babanız artık çok daha özgür bir deneyim yaşayabilecek. Dört çekirdekli 64-bit Qualcomm® Snapdragon™ 410 işlemciye sahip ZenFone Max’ın 5000mAh kapasiteye sahip pili, 2,3 kat daha fazla konuşma süresi ve 2,7 kat daha fazla online gezinti imkanı sunuyor. Bu ise 37,6 saate kadar konuşma süresi ve 32,5 saate kadar da online gezinti süresi anlamına geliyor.  

Telefonun lazer bazlı otomatik odaklanma teknolojisine sahip ultra-hızlı fotoğraf çekim özelliği sayesinde ise babanız, en güzel anlarını geleceğe taşıyacak. 5,2mm inceliğinde olan ZenFone Max, 150Mbps’ye varan indirme hızı sağlayan LTE Kategori 4 özelliği ile 4,5G teknolojisini de destekliyor. Saf Beyaz ve Osmiyum Siyahı olmak üzere iki renk seçeneğine de sahip olan ZenFone Max; kabartma deri görünümü ve dokusu ile babanızın şıklığını da katlıyor.  

ASUS ZenFone Max (ZC550KL), 1.2 GHz/2GB 16GB ROM: 999 TL (KDV Dahil)