KASKİ personelini eğitiyor

KASKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde su ve kanalizasyon arızalarında çalışan personel için eğitim düzenliyor. Hizmet kalitesini sürekli artıran KASKİ Genel Müdürlüğü, bakım onarım faaliyetlerini yapan personellerine, insan ve çevre sağlığı konusunda eğitim veriyor.

Eğitimler Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü İş birliği ile yapılıyor

KASKİ Genel Müdürlüğü eğitim salonunda Milli Eğitim Bakanlığı, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile iş birliğinde usta öğreticiler tarafından personellere eğitimler veriliyor. Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Mesleki Eğitim Merkezi tarafından Mesleki Eğitim almak üzere başvurulmuş ve eğitimlerin ilki başlamış olup; 1.grup 25.04.2016/29.04.2016 tarihlerinde, 2. Grup 02.05.2016/06.05.2016 tarihlerinde eğitimleri tamamlanarak sınava tabi tutulacaklardır. Sınavda başarılı olanlara mesleki eğitim belgeleri verilecektir.

Amaç Kaliteli Hizmeti Güvenli Bir Şekilde Vermek

KASKİ Genel Müdürü Mustafa Altunok yaptığı açıklamada; “Yapılan imalat ve bakım onarım çalışmalarının standartlara uygun ve kaliteli yapılması için personelimize gerekli eğitimleri sürekli olarak vermekteyiz.  Çalışanlarımız bu eğitimlerle beraber vatandaşlarımıza ve çevreye karşı daha duyarlı, performans konusunda daha da üst düzeyde verim sağlayacaktır. Bu kazanımların yanında iş sağlığı ve güvenliği noktasında daha iyi bilinçlenmiş olacaktır. Böylelikle hizmet standardımızı daha da iyileştirerek mesleki, iş sağlığı ve iş güvenliği alanında çalışanlarımız üzerinde bir farkındalık oluşturulacaktır” dedi.

Kaynak: kahramanmaras.bel.tr