Lassa’dan Arda Turan’a anlamlı film

Türkiye A Milli Futbol Takımı bugün 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası D Grubu’ndaki ilk maçını Hırvatistan ile yapacak. Türkiye’nin lastik pazarı lideri Brisa’nın markası Lassa, hazırladığı duygusal filmle, marka elçisi ve Milli Takım kaptanı Arda Turan’a başarı diledi.

Türkiye’nin lastik pazarı lideri Brisa’nın markası Lassa, hazırladığı sürpriz filmle Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın Hırvatistan mücadelesi öncesinde Milli Takımımızın kaptanı Arda Turan’ın yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. Reklam filmiyle birlikte herkesi sosyal medya üzerinden #senbizimkaptanımızsın etiketiyle Arda Turan’a destek vermeye davet etti.

Kaptan olmanın zorluk ve sorumluluklarının anlatıldığı filmde zorlu Hırvatistan maçı öncesi Arda Turan’a verilen destek vurgulandı. Lassa’nın milli sporcuya özel olarak hazırladığı film, YouTube’dan izlenebiliyor.

İki senelik sponsorluk anlaşması çerçevesinde Lassa’nın global marka elçisi olan yıldız futbolcu, markanın reklam ve iletişim çalışmalarında yer alıyor. Lassa’nın Arda Turan ile yaptığı işbirliği; markanın “Sağlamsa Lassa” konumlandırması ile milli sporcunun zorluklara rağmen yılmadan çalışıp başarıya giden yolu sağlam adımlarla aşarak zirveye ulaşma hikayesiyle örtüşmesinden yola çıkılarak gerçekleştirilmişti.

Filmin Künyesi

Reklamın Başlığı: Sen Bizim Kaptanımızsın

Reklamveren: Lassa

Reklamveren Temsilcisi: Murat Bozfakıoğlu, Ela Okancay Uçar

Reklam Ajansı: Alametifarika

Kreatif Direktör: Odisseas Sevsevme, Ozan Özüm Özbey

Yaratıcı Grup Lideri: Handan Tepe

Yaratıcı Grup: Ali Can Savaş, Burçin Perçin, Yeliz Civelek, Pınar Ulus, Aslı Bozatlı

Müşteri İlişkileri: Gökhan Akbay, Canan Akyıl

Stratejik Planlama: İdil Aydoğdu Önuçak, Seren Pala

Prodüksiyon: Sertuğ Alptekin, Berkay Tahmaz, Övgü Akgürgen

Çizer: Hakan Kocaeli

Animasyon: Seyfettin Özel