Modanisa sizi dilediğiniz bir şehre uçuruyor

Türkiye’nin ilk online muhafazakar alışveriş sitesi Modanisa.com takipçilerinin yüzünü güldürecek bir kampanya hazırladı. 15 Aralık’a kadar Modanisa.com’dan her 50 €’luk alışveriş size dilediğiniz şehre uçma şansı sunuyor!

Dünyanın en büyük muhafazakar online alışveriş sitesi Modanisa.com, takipçilerinin ayağını yerden kesecek bir kampanya sunuyor. 300 farklı marka ile 30 binden fazla seçenek sunan Modanisa.com, yeni kampanyası ile 15 Aralık tarihine kadar her 50 $/€/£’luk alışverişe 3 adet 2.000$ değerindeki çift kişilik uçak biletinden birini kazanma şansı veriyor.

Modanisa.com’un özel kampanyası kapsamında yaptığınız her 50 $/€/£’luk alışveriş sizi dilediğiniz şehre uçma şansına daha da yaklaştıracak. Bu ödüle sahip olma fırsatını yakalamak için tek yapmanız gereken Modanisa.com’dan ya da Modanisa mobil uygulamasından alışveriş yapmak.

Kapıda ödeme seçeneğiyle güvenli ve hızlı alışveriş imkanı sunan Modanisa.com, yurtdışına uyguladığı farklı ödeme seçenekleri ile daha çok müşteriye ulaşıyor.

Dünyanın en popüler muhafazakar moda sitesi olan Modanisa, 100’den fazla ülkeye ücretsiz express kargo ile seçeneği ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Yenilikçi ve modern bakış açısıyla sektöre yeni bir soluk kazandıran Modanisa.com, şu anda web sitesi ve mobil uygulamasıyla 5 farklı dilde, ayda 9 milyon ziyaretçiye ulaşıyor.

Tesettür modasına yön veren bir marka haline gelen Modanisa, başarılı modacılar ve genç tasarımcıların yanı sıra Annah Hariri, Anniesa Hasibuan, Rabia Z gibi dünya çapında ünlü tesettür tasarımcılarıyla da çalışıyor.