Nebil Özgentürk ve Kubat, birlikte mutfağa girdi!

Ünlü belgeselci Nebil Özgentürk ve ünlü sanatçı Kubat ilk kez birlikte mutfağa girince olanlar oldu! Yemek yapma konusundaki maharetlerini sergileyen ikili;  birlikte çok özel tarifli ıspanak pişirirken bir yandan da baba olma sanatı üzerine muhabbet ettiler. İki ünlünün konuk olduğu Aynur Tartan’ın “Tatlı Sohbetler” programı; 28 Mayıs 2016, Cumartesi sabahı 11:10’da CNN TÜRK’te.

Nebil Özgentürk ve Kubat meslekleri haricindeki hünerlerini sergilemek için ilk kez birlikte mutfağa girdiler. Ünlü ikili, ekran başındaki izleyiciler için hem sağlıklı hem de lezzetli “Nebil Özgentürk Usulü Sebzeli Ispanak” pişirdi. Evde de mutfağa sık sık girdiğini ifade eden Kubat ise, mutfağından şarkının, türkünün eksik olmadığını söyledi. Yemek yaparken evlilikten, eşlerinden ve çocuklarından da bahseden ikili; baba olma sanatı üzerine tüyolar verirken kız babası ve erkek babası olmanın farklarını da anlattı.

“TATLI SOHBETLER”

Medya, sanat ve iş dünyasından ünlü isimlerle mutfakta bir araya gelen Aynur Tartan; “Tatlı Sohbetler”de her hafta kolay, pratik, lezzetli küçük ikramlıkları konukları ile birlikte sevgi ve sohbetle hazırlıyor. Farklı ve hoş sunumlarının yanı sıra şık, neşeli ve yaratıcı mutfak önlükleri ile Tartan, konuklarını tatlı bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Mutfakta aşk da, hayat da, mutluluk da pişerken kimi zaman tezgâha gözyaşı düşecek, kimi zaman ise kahkahalar kabartma tozu yerine geçecek…

Aynur Tartan’ın eğlenceli ve lezzetli programı “Tatlı Sohbetler”, Nebil Özgentürk ve Kubat’ın konuk olduğu üçüncü bölümüyle 28 Mayıs 2016, Cumartesi sabahı 11:10’da CNN TÜRK ekranlarında.