Pegasus, 700 bin koltuğunu kaçırılmayacak fiyatlarla satışa açtı

Pegasus Hava Yolları, 2016/17 kış dönemi uçuşlarını satışa açtı. Pegasus’un 700.000 koltuk ile başlattığı Kış Kampanyasından yararlanmak isteyenler, biletlerini 15 Mayıs tarihine kadar alarak 30 Ekim 2016 ile 25 Mart 2017 tarihleri arasında yurt içine 29,99 TL’den, yurt dışına 39,99 $’dan başlayan fiyatlarla uçabilir.

Kampanya kapsamında Pegasus’un en uygun fiyatlarıyla uçmak isteyen misafirler, biletlerini www.flypgs.com, mobile.flypgs.com ve Pegasus Mobil Uygulamalarından alabilir.

Kışın farklı şehirlerde yeni deneyimler yaşamak için biletlerini şimdiden alanlar, Viyana ve Prag’da karlar altında sıcak çikolatalarını yudumlayacakları keyifli bir seyahat planlayabilir, Avrupa’nın ya da Türkiye’nin en ünlü kayak merkezlerinde yerlerini önceden ayırtabilir. Yeni şehirler keşfetmenin ve unutulmaz anılar biriktirmenin keyfini kış aylarında en uygun fiyatlarla yaşayabilir.

Misafirler; 41 ülkede 103 noktaya uçuş gerçekleştiren Pegasus Hava Yolları’nın sefer bilgilerine ve kampanya detaylarına www.flypgs.com/kampanyalar üzerinden ulaşılabilir; flypgs.com’da yer alan Etkinlik Takvimi ile gidecekleri yerde gerçekleştirilen etkinlikleri inceleyerek tatillerini daha renkli hale getirebilirler.