Piazza AVM’lerde ‘Babalar Günü’nde son model otomobil

Samsun, Urfa ve Kahramanmaraş’ta hem alışveriş hem de sosyal yaşam merkezleri olan Piazza’lar, Babalar Günü alışverişlerinde aile boyu sevinç yaşatacak. Kahramanmaraş’ta ziyaretçilerine çekilişle son model Hyundai Tucson kazanma şansı sunan Piazza, Urfa’da yine son model Jeep Renegade hediye ediyor. Piazza, Samsun’da ise sürpriz hediye kampanyası ve pop müziğin sevilen ismi Özgün konseri ile ziyaretçilerini sevindirecek.

Kaliteli ve hesaplı alışverişin adresleri Urfa ve Kahramanmaraş Piazzalar, hem babaların hem de ailelerinin yüzünü güldürecek dev araç kampanyaları ile Babalar Günü’nü kutluyor. Urfa Piazza’dan 16 Mayıs – 31 Ağustos tarihleri arasında aynı gün veya farklı günlerde, toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Piazza Club üyeleri son model Jeep Renegade kazanma şansını yakalarken, Maraş Piazza’dan 10 Mayıs – 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında aynı gün veya farklı günlerde, toplamda 125 TL ve üzeri alışveriş yapan Piazza Club üyeleri ise son model sıfır kilometre Hyundai Tucson kazanma şansı elde edecek. Bulunduğu kentlerin nabzını tutan en popüler alışveriş merkezleri Urfa ve Kahramanmaraş Piazza AVM’lerde yapılacak çekilişle belirlenecek talihliler, kampanyanın sonlanmasının hemen ardından araçlarına kavuşacak.

Genç Sanatçı Özgün Samsun Piazza’da Konser Verecek

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Samsun Piazza, 19 Haziran Babalar Günü’nde pop müziğin sevilen ismi ve genç babalarından Özgün’ü ağırlayacak. Son albümü “Bu Kadar mı Zor” ile büyük beğeni toplayan ve başarılarına bir yenisini daha ekleyen sanatçı, Babalar Günü’nü hayranlarıyla birlikte kutlayacak. Samsun Piazza’da 19 Haziran Pazar günü saat 17:00’de buz pisti alanında sahne alacak olan popüler sanatçı Özgün, çıkış yaptığı ve tanınmasını sağlayan tüm şarkılarını sevenleriyle birlikte söyleyecek. Geçen yıl dünyaya gelen oğlu Ediz ile babalık heyecanını yaşayan sanatçı, Babalar Günü’nde şarkılarını hayranlarının yanı sıra oğlu için de seslendirecek.

Samsun Piazza’nın Babalar Günü sürprizi bununla da sınırlı kalmayacak. 15-16-17 Haziran tarihlerinde AVM mağazalarından toplamda 150 TL ve üzerinde alışveriş yapanlar çekilişle Babalar Günü’ne özel tıraş seti, kravat, kolonya gibi hediyelerden birini kazanacak.