Renault YeniKOLEOS’un ilk gösterimini gerçekleştirdi

Renault, lüks otomobil serisini uluslararası pazarlara yönelik bir SUV ile genişletiyor. Renault, globalürün gamının yeni üyesi yeniKOLEOS’un 2016 Pekin Uluslararası Otomobil Fuarı’nda ilk gösterimini gerçekleştiriyor.

Yeni KOLEOS, SUV araçlarla özdeşleşmiş sağlamlık özelliğinin yanı sıraüst segment otomobillerde görmeye alıştığımız zarafeti ve özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

Özellikleri,Yeni KOLEOS’ukonfor ve zerafet konusunda sınıfında referans haline getiriyor. Talisman’dan esinlenen gözalıcı tasarımı ile Yeni Koleos, Renault’nuncrossover (Espace), D Sedan modeli  (Talisman) ve stationwagonversiyonundan (TalismanEstate) oluşan lüks sınıfı serisini tamamlıyor.

Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerin taleplerine uygun olarak her ayrıntısı üzerinde incelikle düşünülmüş olan Yeni KOLEOS’unsatışları 2016’nın üçüncü çeyreğinde Avustralya, Türkiye, Körfez ülkeleri ve bazı Latin Amerika ülkelerinde başlayacak. 2016’nın sonuna doğru iseÇin’de, ardından 2017 yılı başında Rusya ve Avrupa’da satışa sunulacak.