Samsung’dan çeyiz paketi alana balayı hediye

Samsung’un son teknoloji beyaz eşyalarından oluşan Çeyiz Paketi, Antalya’ya gidiş dönüş uçak bileti ve Voyage Belek’te her şey dahil unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor.

Samsung Electronics, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve klimadan oluşan Çeyiz Paketi’ni alanlara unutamayacakları bir tatil hediye ediyor. Samsung’un son teknolojik ürünleri ile yeni bir yaşama mutlu bir adım atan çiftler, Voyage Belek’te her şey dahil bir tatilin keyfini çıkarıyor. Ayrıca Samsung, çiftlere verdiği Antalya’ya gidiş dönüş uçak bileti ile balayının keyfini yarıda bırakmıyor.

Eco Bubble Köpükle Yıkama teknolojisine sahip Samsung çamaşır makinesi, düşük sıcaklıklarda dahi en zorlu lekelerin çıkarılmasını ve enerji tasarrufu elde edilmesini sağlıyor. Akıllı telefonlarla uyumlu çamaşır makinesi, sahip olduğu Akıllı Denetim özelliğiyle, ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda uzaktan kontrolu ve takibi mümkün hale getiriyor. Ayrıca kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran inovasyonların bir diğer örneği olan yenilikçi AddWash Akıllı Kapak Teknolojisi, ana kapağın üst kısmında bulunan ve yıkama döngüsü boyunca istendiği an ek giysi, hatta fazladan deterjan ya da yumuşatıcı eklemeyi de mümkün hale getiriyor.

12 litre su tüketimiyle geleneksel makinelere kıyasla çok daha tasarruflu Samsung bulaşık makinesi, A+ sınıfı enerji tüketimiyle de verimlilik sağlıyor. Mükemmel temizliğe ulaşmak için minimum su ve enerji kullanımı sunan Samsung’un otomatik yıkama işlemi yeterli oluyor.

Tüm Samsung ürünlerinde üstün enerji tasarrufu

Twin Cooling Plus teknolojisiyle yüzde 70 oranında nemlilik sunan Samsung buzdolabı, içerisindeki gıdaların uzun süre tazeliğini korumasını sağlıyor. Bölmelerini ayrı ayrı soğutan buzdolabı, bu sayede hiçbir kokunun birbirine karışmamasını sağlıyor. 5 ayrı moduyla kullanıcıların ihtiyaçlarına göre her bir bölümü istediği kullanmasına fırsat veren buzdolabı, antibakteriyel koruyucusuyla her zaman temiz ve hijyenik bir yapı sunuyor.

Benzersiz üçgen tasarımıyla Samsung klima, güçlü soğutma moduyla havayı hızla soğutuyor, oda sıcaklığını aynı seviyede tutmak üzere otomatik olarak kendisini ayarlıyor. Enerji tasarrufu sağlayan EER 10.1 içeren dijital invertörü ile fark yaratan klima, solo kullanıcı modu sayesinde kompresör kapasitesinin daha az kullanılmasıyla enerji tüketimini en düşük seviyeye çekiyor.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi için http://www.samsung.com/tr/evlilik_kampanyasi/adresini kullanabilirsiniz.