SEAT’tan Anneler Günü’ne özel mayıs kampanyası

SEAT, Anneler Günü kapsamında özel bir kampanya başlattı. Kampanyada, Mayıs ayı içinde SEAT’ın 7 koltuklu Alhambra modelini satın alan ZUBİZU üyelerine araca entegre çocuk koltuğu hediye ediliyor.

Aileler için en ideal seçenek

SEAT’ın 7 koltuklu modeli Alhambra, 2 bin 340 litrelik geniş iç hacmi, araca kolayca girilip çıkılmasını sağlayan otomatik kayar kapıları ve Euro NCAP’ten 5 yıldızlı güvenliği ile tüm ailenize güvenli ve keyifli bir yolculuk sunuyor. Alhambra görüş özellikleri ve çevik yol tutuşu sayesinde şehir trafiğinde kolayca hareket edebiliyor.

SEAT Alhambra, geniş ailelerin tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlandı. Geniş iç hacminden, araca binmeyi ve inmeyi kolaylaştıran elektrikli kayar kapısına, çocukların yolculuk boyunca büyük ilgisini çeken panoramik sunroof ve güvenlik önlemlerine kadar her şey, ailelerin konforunu sağlamak için düşünüldü.

Çok yönlü bir MPV için ideal bir formata sahip olan Alhambra, 4.85 metre uzunluğu ve 1.90 metreyi bulan boyutlarıyla üçüncü oturma sırasında yetişkinler için dahi geniş bir mekân sunuyor.

Entegre çocuk koltuklarıyla daha konforlu

ISOFIX çocuk koltuğu sistemine sahip olan otomobil, isteğe bağlı olarak yine ISOFIX sabitleme sistemine sahip entegre çocuk koltukları ile de alınabiliyor. Alhambra’da sunulan opsiyonel özellikler arasında şerit değiştirirken kör noktada bulunan araçlarla ilgili uyarı veren Kör Nokta Tespit Sistemi ve Masaj Özellikli Hafızalı Sürücü Koltuğu bulunuyor. Masaj Özellikli Hafızalı Sürücü Koltuğu uzun mesafeli yolculuklarda konfor düzeyini artırıyor.

Opsiyonel Park Asistanı özelliği park yerine giriş ve çıkış yaparken sürücülere destek sağlıyor. Yorgunluk tespit sistemi sürücünün yorgunluğuna dair işaretleri anlamak için sürüş modelini inceliyor ve gerekli durumlarda mola verilmesi önerisinde bulunuyor.