Şehit Uzm.J.I.Kad.Çvş. Numan Öksüz ebediyete uğurlandı

Mardin’de düzenlenen törenin ardından havayolu ile Kahramanmaraş’a getirilen şehit Uzm.J.I.Kad.Çvş. Numan Öksüz’ün naaşı, Vali Mustafa Hakan Güvençer, şehidin ailesi, yakınları ve kamu erkanı tarafından karşılandı.

Şehit Uzm.J.I.Kad.Çvş. Numan Öksüz, Andırın Merkez Camii’nde, ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Andırın Merkez Mezarlığı’nda toprağa verildi. Şehidin naaşının defni sırasında dua ve tekbirler getirilerek, tören mangası tarafından saygı atışı yapıldı. Uzm.J.I.Kad.Çvş. Numan Öksüz’ün tabutunun üzerinde sarılı Türk bayrağı, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aytekin Şahin tarafından baba Halil Öksüz’e teslim edildi.

Cenaze törenine şehidin ailesi ve yakınları ile birlikte Vali Mustafa Hakan Güvençer, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Aytekin Şahin, Garnizon Komutanı Kur.Alb. Uzay Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Andırın Kaymakam Vekili Seza Özbey, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Alper Kuşbaşoğlu, İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, askeri erkan, şehit ve gazi dernekleri temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Şehidimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Kaynak: kahramanmaras.gov.tr