Siemens espresso ve kahve makinesi ile tüm Babalar ‘premium kahve’ keyfi yaşayacak

Siemens Ev Aletleri ile kahve seven babalara evde barista olma ayrıcalığı sunabilirsiniz. EQ9 serisi TI903209RW tam otomatik espresso ve kahve makinesi, zor beğenen ve gurme lezzetlere düşün babalar için iyi bir hediye seçeneği olacak.

Gelecek evinizde” yaklaşımıyla ileri teknoloji ürünleri şık tasarımlarla buluşturan Siemens Ev Aletleri, en son geliştirdiği yeni EQ9 serisi TI903209RW tam otomatik espresso ve kahve makinesi ile Babalar Günü’nde sizi hediye seçme derdinden kurtarıyor. EQ9 serisi TI903209RW espresso ve kahve makinesi ile sabah kahvesini bir barista ustalığı ile hazırlayabilirsiniz.

Babaların ağız tadına layık kıvam ve mükemmel aroma

Kişiye özel 6 profillik hafızasıyla kahveyi sevdiğiniz özellik ve kıvamları aklında tutan EQ9 serisi TI903209RW’ya babanızın sevdiği özellikleri kaydederek sürpriz de yapabilirsiniz. Tek bir dokunuşla Ristretto, Espresso, Espresso doppio, Latte Macchiato, sütlü kahve, Espresso Macchiato, Cappuccino ve Cafe Latte hazırlayabilirsiniz.

Mükemmel aromayı elde etmek için en ideal bar basıncı uygulayabilen makine, AromaDouble Shot fonksiyonu ile de kahve aromasından ödün vermeden ekstra yoğun kahve seçeneği sunuyor. İsterseniz süt köpüğü, sıcak süt veya sadece sıcak su hazırlayabiliyorsunuz. Bütün bu üstün yeteneklerini sergilerken işini sessizce yapmayı başaran TI903209RW tam otomatik espresso ve kahve makinesi, her içecekten sonra süt sistemini otomatik temizleyen basınçlı sistemiyle evde Premium kahve keyfi sunuyor.

İstediğiniz incelikte kahve öğütüyor

1500 watt’lık gücü ve yüksek kaliteli seramik kahve öğütücüsü (silent cream drive) ile çekirdek öğütme inceliğini istediğiniz gibi ayarlamayı mümkün kılıyor. Öğütülmüş kahve için de ikinci kahve haznesi bulunuyor. Sabahları ilk fincan kahvenizi 45 saniyede hazırlayabilen hızlı kahve makinesi tam 15 bin fincan garanti ile satışa sunuluyor.