Siemens’ten esneklik ve hız kazandıracak üstün tabanlı yenilikçi ütü

Siemens Ev Aletleri, IQ300 serisi ile esneklik ve hız için tasarlanmış yenilikçi Titanium-glissée360 tabana sahip yepyeni bir ütü geliştirdi. Kırışıkları hızla gideren Siemens TB402810 ütü, üstün fonksiyonları ile dikkat çekiyor.

İleri teknolojiyi daha fazla kolaylık ve konfor için hayata kazandırmaya devam eden Siemens, yeni üstün taban tasarımlı TB402810 kodlu ütü ile kırışık giysileri hayatınızdan çıkarıyor. Yakalar ve düğme araları gibi ütülenmesi zor bölgelerde rahat ütüleme imkanı sunan TB402810 kodlu ütü, her evin en büyük yardımcısı oluyor.

İnatçı kırışıklara TB402810 ile son verin!

Yeni IQ300 serisi ütü, esneklik ve hız kazandıran optimum tabanı ve ergonomik kullanımı sayesinde kullanıcılara rahat ve kusursuz ütü yapma imkanı sunuyor. 2800 Watt’lık gücü ile dakikada 180 gramlık şok buhar çıkışı ve 40 gramlık sabit buhar çıkışı sağlayan yeni IQ300 serisi ütü, yenilikçi Titanium-glissée360 tabanı sayesinde inatçı kırışıklıklara kolayca son veriyor.

3AntiCalc sistemi ile kendi kendini temizleme özelliği taşıyan yeni IQ300 serisi ütü, aynı zamanda calc’n clean ve entegre anti kireç sistemleriyle de kirece karşı üç kat etkili koruma sağlıyor. 320 ml su kapasitesine sahip yeni IQ300 serisi ütü, geniş doldurma ağzı ile kolay su doldurma ve boşaltma imkânı sunuyor. Dikey buhar ile ütüleme özelliğiyle ve nemlendirici sprey düzeniyle de kırışıkları kolayca açmaya yardımcı oluyor.