Teoman “yavaş yavaş 2016” turnesi, 17 Kasım’da Kahramanmaraş’ta

Teoman, Vodafone FreeZone sponsorluğunda, Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşen “yavaş yavaş” turnesinin ilk konserinde Mersin’ de hayranlarıyla buluşuyor!

Teoman’ ın hayranları tarafından yoğun ilgiyle karşılanan ‘yavaş yavaş’ turnesi 15 Kasım’ da başlıyor! Teoman’ ın, 7 şehri kapsayacak akustik konser turnesi 15 Kasım Salı günü Mersin Hayal Kahvesi ile başlayacak. Teoman, Mersin’ den sonra Adana, Kahramanmaraş, Ankara, Bursa, Kocaeli ve Samsun’ da sevenleriyle buluşacak.

“Paramparça”, “İstanbul’da Sonbahar” gibi geniş kitlelerin bildiği parçaların yanı sıra “Bugün”, “En Güzel Hikayem”, “Bana Öyle Bakma” gibi şarkılarının akustik hallerini, “yavaş yavaş 2016” turnesinin konserleriyle hayranlarının beğenisine sunmaya devam ediyor.

“yavaş yavaş 2016” turnesinde Teoman’a; piyanoda Ece Dağıstan, kemanda Mahur Tukan, gitarda Tolga Akyıldız, kontrbasta Taylan Aygar eşlik edecek.

Organizasyonu Atlantis Yapım tarafından yapılan “yavaş yavaş 2016” turnesinin biletlerine biletix.com dan ulaşabilirsiniz.

Konserler Hakkında :

15 Kasım Salı – Mersin – Hayal Kahvesi

16 Kasım Çarşamba – Adana – Hayal Kahvesi

17 Kasım Perşembe – Kahramanmaraş – Hayal Kahvesi

25 Kasım Cuma – Ankara – Jolly Joker

26 Kasım Cumartesi – Bursa – Jolly Joker

14 Aralık Çarşamba – Kocaeli – Hayal Kahvesi

16 Aralık Cuma – Samsun – Hayal Kahvesi