Türkoğlu’nda kurumlararası voleybol turnuvası

Türkoğlu Belediyesi, geçtiğimiz günlerde ‘İmkan bizden oynamak sizden’ adlı proje ile ilçedeki 44 mahallede düzenlediği voleybol turnuvasının ardından bu defa ilçedeki kamu kurumları arasında voleybol turnuvası başlattı.

Türkoğlu Kaymakamlığı, Türkoğlu Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kurumlararası voleybol turnuvasına da yoğun ilgi oldu.

İlçenin Gaziosmanpaşa Mahallesindeki Kapalı Spor Salonunda başlayan ilk karşılaşma Türkoğlu Belediyesi ve İlçe Emniyet Müdürlüğü arasında gerçekleşti.

Turnuva ile ilgili bilgi veren Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; “Bugün Türkoğlu Belediyesi olarak güzel bir sportif faaliyetimizi hayata geçiriyoruz. Geçtiğimiz haftalarda mahalleler arası voleybol turnuvamız güzel bir birlikteliğe sahne oldu. Şuanda ise Türkoğlu’nda görev yapan kurumlar arası voleybol turnuvasını yapıyoruz. Türkoğlu Belediyesi olarak da biz bu voleybol turnuvasında en ideal takımlardan birisiyiz. Bunlardan amacımız kurumlar arası yakınlaşmayı, koordinasyonu sağlamak; hem de Türkoğlu’muzda bu tür sosyal ve spor aktivitelerin daha fazla yer alması, gençlerimizin ve çocuklarımızın bu tür sportif faaliyetleri sevmeleri özenmeleridir. Bundan sonra faaliyetimiz için ise mahalleler arası futbol turnuvaları düzenlenecektir” dedi.

Kaynak: turkoglu.bel.tr