Kategoriler tarafından alışveriş

2020 yeni erkek moda bukalemun tarzı miyopi miyopi gözlük ile bir diyoptri 0-0.50-1.0-1.25-1.5 to -6.0

Yeni

₺138.17

Fotokromik lensler nelerdir? Fotokromik lensler de ışığa duyarlı lensler olarak adlandırılır ". Cam mercekler gümüş halojenür ekliyor, ancak şimdi fotokromik reçine merceklerin ana akımıdır, akrilik reçine merceklerinde spiro ve diğer kimyasalların eklenmesi, böylece orijinal renksiz ve şeffaf mercekler, parlak ışıkta, koruma yapmak için renkli lensler olacak, bu yüzden iç ve dış mekan kullanımı için uygundur. Gümüş halojenür mikrokristalleri içeren fotokromik lens optik cam, güneş ışığında ve UV ışınlama değişkeninde, prensibe göre fototropi geri dönüşümlü reaksiyon, tamamen nötrün ultraviyole ve görünür ışık emilimini emer; Karanlığa geri dön, renksiz şeffaflığı geri yükleyebilir. Fotokromik lensler, güneş ışığını ve % ışık kaynakları 'in gözlere zarar vermesini önlemek için açık hava alanlarında, kar alanlarında ve iç mekanlarda ultraviyole ışık kullanılır.

Sıcak ipuçları

1.Please doğru fotokromik gözlük anlamak, o renk derinliği eşit güneş gözlüğü

2.Test renk değişikliği, öğlen test etmek için tavsiye edilir, öğlen güneş UV güçlü, renk değişikliği en iyi sonuçları elde edebilirsiniz, daha fazla test birkaç kez, etkisi daha iyidir.

Etiketler: miyop gözlük çerçeveleri, yakın okuma gözlügü, buyuk okuma gözlüğü erkek, miyopi gözlük, 1 okuma gözlüğü erkek, okuma gözlüğü çerçeveleri, yakın okuma gözlükleri, zarif miyop gözlük kadın, miyopi gözlük erkek, erkek gözlük çerçevesi erkek.

Cinsiyet MEN
lens Yükseklik 38inch
Lens optik özelliği Anti-yansıtıcı
Model numarası 5922
Kaplama EMI
Lens malzemesi Polikarbonat
köken CN (kökeni)
Lens rengi Açık
Öğe türü Gözlük
Çerçeve malzemesi ALLOY
Marka adı KJDCHD
objektif Genişliği 54inch
Eyewear Type Reading Glasses

Bir değerlendirme yazın

2020 yeni erkek moda bukalemun tarzı miyopi miyopi gözlük ile bir diyoptri 0-0.50-1.0-1.25-1.5 to -6.0

2020 yeni erkek moda bukalemun tarzı miyopi miyopi gözlük ile bir diyoptri 0-0.50-1.0-1.25-1.5 to -6.0

İlgili ürünler
Ürün listesine eklendi karşılaştırın