Kategoriler tarafından alışveriş

Parlak oyuncak Jedi kılıç lazer kılıç yedi renk dönüşüm Lightsaber kombine edilebilir Lightsabers ses olabilir bir doğum günü hediyesi

Yeni

₺71.37

Ayarlanabilir renk değişimi!

Çeşitli renkler ayarlanabilir!

Satılık iki set mevcuttur ve bir kılıç oluşturmak için bir araya getirilebilir.

Renk sapmaları ile ilgili:

Ürünlerimizin tüm resimleri herhangi bir teknik tedavi olmadan gerçek nesneler tarafından alınır. Ancak, fabrikadaki her ürün grubunun renkleri biraz farklı ve çekim ekipmanı, bilgisayar monitörleri veya doğal ışık, çekim açıları ve diğer nedenler, gerçek ürünler ile resimlerin renkleri arasında hafif bir sapmaya yol açabilir. Gerçek nesnelerin resimlerle tam olarak aynı olmasını isteyen alıcılar, stoktaki ürünler hakkında ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçmeleri istenir.

Kokulara gelince: simülasyon ürünlerimiz PVC veya PU gibi köpük veya malzemelerden yapıldığından, yeni ürünler kaçınılmaz olarak biraz kokuya sahip olacak, iki gün boyunca havalandırılan bir yere yerleştirildiğinde doğal olarak ortadan kaldırılacaktır. Evet, eğer ebeveynler kokuları kabul etmezse, lütfen ateş etmeyin.

Kullanım talimatları: simülasyon ürünlerimizin çoğu köpükten yapıldığından, bir çocuğun oyuncağı olarak uygun değildir. Sadece aydınlanma eğitimi için kullanılabilir. Çocuğun içeri girmesini önlemek için lütfen dikkatli olun.

Dönüş talimatları: mallar kalite sorunları olmadan iade veya iade edilirse, iade ve iade navlun alıcı tarafından karşılanacaktır ve ürünler ikincil satışları etkilemez.

Satın alma notları:

1: gerçek çekim resimleri için bu dükkanın resmi, etkisi gerçekçi, akrabaları satın almak için emin lütfen!

Bazı ürünlerimizin geçici olarak sipariş dışı olduğunu ilk kez size bildireceğiz.

3. Monitörün veya kameranın renk farkı nedeniyle, mal hafif bir renk farkı olabilir. Lütfen kabul edemediğinizde dikkatli olun. Renk farkı, zayıf ve orta değerlendirmenin nedeni olarak kullanılmaz. Değerlendirmeniz çok değerli. Umarım onurumla övgü verebilirim!

4: malları alırken, malların hasar görüp görmediğini ve malların miktarını belirlemek için lütfen kontrol edin ve herhangi bir itiraz etmeden tekrar imzalayın.

5: mallarla ilgili herhangi bir sorun varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin ve iki taraf çözümü tartışacaktır. Bizim dükkan zamanında sorunu çözecektir.

6: olmayan kalite sorunları, dönüş, iki yönlü navlun taşımanız gerekir.

Etiketler: paslanmaz gerçek kılıç, gerçek kılıç modelleri, gerçek kaliteli kılıç, gerçek süs kılıç, samuray kılıcı semsiye, metal gerçek kılıç, lazer kılıç, samuray kılıcı, ışın kılıcı, gerçek çelik kılıç.

Suitable for people Unlimited
Whether to import domestic
Barkod Hayır
Model numarası 001
Is it a cross-border source of goods? (negative) deny
Yaş aralığı > 6 yaşında
3C configuration category Toys over 14 years old
colour Splicing 2 in 1 adjustable color change
Is there a video guide? (Negative) deny
Luminous toy type LED lamp toy
Is it exclusively for foreign trade? no
Is there an anime image? yes
Cinsiyet Üniseks
Ability training Sensory, auditory, other abilities development
Origin yiwu
Malzeme Plastik
Age of application 7-12 years old
Tasarım Kılıç Silah Kategori
Özellikler iskandil
Toy material Plastics / plastics
pack Opp bag
Cartoon characters Star Wars
uyarı Do not press heavily
Special function Discolored luminous phonation
köken CN (kökeni)
boyutlar 66CM

Bir değerlendirme yazın

Parlak oyuncak Jedi kılıç lazer kılıç yedi renk dönüşüm Lightsaber kombine edilebilir Lightsabers ses olabilir bir doğum günü hediyesi

Parlak oyuncak Jedi kılıç lazer kılıç yedi renk dönüşüm Lightsaber kombine edilebilir Lightsabers ses olabilir bir doğum günü hediyesi

İlgili ürünler
Ürün listesine eklendi karşılaştırın