Kategoriler tarafından alışveriş

GU10 4.5W akıllı ampul App uzaktan kumanda akıllı yaşam Tuya RGB LED WiFi ışık akıllı ev Amazon ile çalışmak alexa Google asistan

Yeni

₺30.46

Açıklama:

1 . Enerji tasarrufu : Ultra düşük güç tüketimi ve 50W halojen ampulü ve düşük enerji tüketiminin yanı sıra yüksek dayanıklılığı değiştirerek % 90% enerji maliyetinden tasarruf edin, ortalama 4.5 saatlik ömür beklentisi ile sadece 50000 Watt.

2. Ses kontrolü: Akıllı led ampullerimiz, kolay ses kontrolü için Amazon Alexa,Google asistanı ile uyumludur. Sadece ışığınızı açmak/kapatmak veya karartmak/aydınlatmak için sesinizle kontrol edin, hatta ışığınızı istediğiniz gibi belirli bir renge dönüştürün. Hiçbir hub gerekli ve kurulumu kolay. Not: WiFi akıllı led ampul sadece 2.4 GHz Wi-Fi ağını destekler.

3. Uzun menzilli uzaktan kumanda: İnternet bağlantınız varsa, istediğiniz her yerde WiFi GU10 ampulünü kontrol edebilirsiniz. Dışarıda olduğunuzda, her lambanın kapalı olup olmadığını kontrol etmek zorunda değilsiniz, akıllı yaşam Tuya uygulamanızda sadece tek dokunuşla kontrol edin.

4. DIY renk: Beyaz ışık sıcak ışık, açık ve koyu ayar, 16 milyon renk RGB tam renkli ayarlanabilir, ruh haliniz tarafından kolayca değiştirilebilir. Rengi kırmızıdan yeşile dönüştürebilir, ışığı dim'den parlağa bile değiştirebilirsiniz. Ve ampul akıllı kontrol ile renkli ışığa ihtiyacınız olan her yerde kullanılabilir. Ev, otel, toplantı odası, restoran, bar, kafe, tatil dekorasyonu, doğum günü partisi gibi. Akıllı sahne bağlantısı, farklı talebinizi karşılamak için önceden ayarlanmış sahne tek tıklama uygulaması.

5. Zamanlayıcı/program: Işığı otomatik olarak kapatmak için saat sayısı ayarlanabilir. Döngü süresini ayarlayabilirsiniz gibi (24 saat). Sonra ışık her gün otomatik olarak açılıp kapanır, bu da hayatlarımızı değiştirir ve hayatı daha rahat hale getirir.

Paket içeriği:

Akıllı LED ampül

Kullanım kılavuzu

Etiketler: having tuya wifi, tuya smart termost, tuya wifi ir, casa tuya smart, rolluik smart tuya, tuya zigbe, tuya smart din, tuya zigbee ir, 4ch tuya zigbee, sos tuya smart.

köken CN (kökeni)
Base GU10
Voltage AC100-240V 50/60Hz
Sertifika NONE
Service life >50000H
Model numarası Smart LED Bulb
Quantity 1/2/4/6pcs(optional)
Support dropshipping/Wholesale
Rated power 4.5W
Luminous Flux 380lm
Color RGB+2800-6200K C+W
Wireless type Wi-Fi 2.4GHz
System Supported IOS/Android
Dimmable Yes

Bir değerlendirme yazın

GU10 4.5W akıllı ampul App uzaktan kumanda akıllı yaşam Tuya RGB LED WiFi ışık akıllı ev Amazon ile çalışmak alexa Google asistan

GU10 4.5W akıllı ampul App uzaktan kumanda akıllı yaşam Tuya RGB LED WiFi ışık akıllı ev Amazon ile çalışmak alexa Google asistan

İlgili ürünler
Ürün listesine eklendi karşılaştırın