Kategoriler tarafından alışveriş

13cm X 10.1cm araba çıkartmaları yedi ölümcül günah tampon pencere araba aksesuarları Laptop buzdolabı çıkartmalar

Yeni

₺16.60

Daha fazla ihtiyacınız varsa, benimle iletişime geçebilirsiniz Destek toptan/destek özel çıkartmalar Açıklama: Çıkartmalar neredeyse tüm düz yüzeylere yapışır! Sadece soyun ve sopa! Açık ve 7 + kapalı dayanıklılık için uzun ömürlü 5 + yıl yaşam beklentisi Süsleyin: karavan, kamyon, motorlu ev, duvarlar, tekne, buzdolabı sadece herhangi bir düz pürüzsüz temiz yüzey hakkında! Uygulama talimatları: 1. transfer bandının etikete düzgün yapıştığından emin olmak için etiketi ovun. 2. İstediğiniz alanı temizleyin ve kurulayın. Çıkartmalar pürüzsüz yüzeyleri temizlemek için en iyi şekilde yapışacaktır. 3. Balmumu desteğini yavaşça çıkarın, etiketin şeffaf transfer bandına yapıştığından emin olun 4. Çıkartmayı istenen alana dikkatlice yerleştirin. 5. Etiketi bir taraftan diğerine sürün, hava kabarcıklarını ortadan kaldırın. 6. Tüm etiketin yüzeye tamamen yapıştığından emin olmak için bir kredi kartı gibi bir nesne kullanın. 7. transfer bandını yavaşça çıkarın, çıkartmanın hiçbir kısmının transfer bandında kalmadığından emin olun. 8. Hava kabarcıklarını kontrol edin. Çoğu durumda hava kabarcıkları çıkartmanın kenarına çalışılabilir, Ama değilse, bir iğne deliği havaya izin verir ve neredeyse görünmez olur. Etiketiniz şimdi ücretsiz endişe!

Uygulama ipuçları: 1. Aşırı soğuk veya sıcak yüzeylerde uygulamayın. İdeal sıcaklık 60 ° f ve 90 ° f arasında olmalıdır. 2. Yapışkan desteğe dokunmayın, cildinizden yağlar yapışmayı önleyecektir. 3. Çıkartma uygulamadan önce yüzeyde balmumu veya yağlı ürünler olmadığından emin olun Vinil çıkartmaları hakkında: Bunlar Kalıp kesim Çıkartmaları anlamı arka plan yoktur. Resimde bir arka plan rengi varsa, sadece bir örnek olarak kullanılır. Arka plan rengi, çıkartmayı yerleştirdiğiniz yüzeyin rengi olacak veya bir pencereye koyarsanız açık olacaktır. Vinil çıkartmaları 3 adet gelir: 1. Üst katman şeffaf bir transfer bandıdır. (Uygulanana kadar etiketinizi veya etiketinizi birlikte tutar) 2. Orta tabaka gerçek çıkartma veya etiket (Uygulama bandı ve balmumu desteği arasında sıkıştırılır) 3. Alt tabaka balmumu desteğidir. (Çıkartma uygulanmaya hazır olana kadar yapıştırıcıyı korur) 4. 24 saat içinde yıkamayın.

Etiketler: asus aksesuar laptop, lenovo laptop aksesuarları, laptop aksesuar, alüminyum laptop aksesuar, telefon laptop, aksesuar laptop, laptop aksesuarları hepsiburada, telefon tutucu laptop, laptop kılfı aksesuarları, hp laptop aksesuarları.

tür etiket kaporta
Etiket Yerleştirme Tüm Vücut
kategori Etiketler
dizayn cartoon
Ürün Uzunluk 13cm
Model Adı car sticker
köken CN (kökeni)
model OEM
paketleme değil paketlenmiş
Malzeme türü PVC
Tür Tutkal Sticker
Ürün Genişlik 10cm
Ürün Yükseklik 0.01cm

Bir değerlendirme yazın

13cm X 10.1cm araba çıkartmaları yedi ölümcül günah tampon pencere araba aksesuarları Laptop buzdolabı çıkartmalar

13cm X 10.1cm araba çıkartmaları yedi ölümcül günah tampon pencere araba aksesuarları Laptop buzdolabı çıkartmalar

İlgili ürünler
Ürün listesine eklendi karşılaştırın