Kategoriler tarafından alışveriş

Parti şerit dekorasyon Neon krep kağıdı-siyah ışık parti malzemeleri ve aksesuarları floresan-8 paket

Yeni

₺70.70

Sınırlı zaman! -BLACKLIGHT reaktif balonlarımızdan veya bandımızdan herhangi biriyle sipariş verirken BLACKLIGHT reaktif parti flamalar üzerinde % 20% tasarruf edin! Ödeme sırasında "GLOWUP20" kodunu kullanın! -Direkler, kirişler veya dans pistleri etrafında blacklight flamalar sarın. Tavanlardan, pencerelerden, kapılardan asın. Sandalyelerin arkasına örtün. Renkli flamalar herhangi bir oda veya parti alanını heyecanlandıracaktır. Renk ve parlaklık!

Alev geciktirici-bu flamalar çoğu mekan tarafından gerektiği gibi alev RETARDANT cidir. Rahat ve güvenli bir şekilde zihninizi koyun!

Çok paketli-etrafta dolaşmak için bol miktarda-8 dev flamalar ile geniş bir alanı süsleyin. Yeşil, sarı, turuncu ve pembe, mükemmel siyah ışıktır, reaktif renkler, renk yakalayan bir yumruk ile paketlenmiştir.

Çift taraflı-daha azına yerleşmeyin-bunlar asılabilir, asılabilir, asılabilir ve bükülebilir ve her taraf canlı, düzgün bir renkle olacaktır. Rekabet, çizgilerini tek bir tarafa basıyor ve düzensiz, uyumsuz bir ürün veriyor.

Önde gelen BLACKLIGHT parti tedarikçiniz, size en kaliteli, parlak ve kullanımı kolay neon, floresan parti malzemeleri sunmak için buradayız. Siyah ışık partin hatırlamak için bir deneyim olacak.

Renk: orange, meyve yeşili, sarı, gül kırmızı

Malzeme: kağıt

Boyutu: 25 metre/rulo

Paket İçeriği:

8 rulo x şerit parti dekorasyon (renk başına 2 rulo)

Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünler dahil değildir.

Not: işık çekim ve farklı görüntüler resimdeki öğenin rengine gerçek şeyden biraz farklı neden olabilir. İzin verilen ölçüm hatası +/- 1-3cm.

Etiketler: mini ahşap kasnak, mini hollow soket, note 8 case peluş, samsun m 31 phone, oyuncak elbiseler, joey birlem edits, peugeot 307 ampül, italyan milefiori, note 8 case pençe.

köken CN (kökeni)

Bir değerlendirme yazın

Parti şerit dekorasyon Neon krep kağıdı-siyah ışık parti malzemeleri ve aksesuarları floresan-8 paket

Parti şerit dekorasyon Neon krep kağıdı-siyah ışık parti malzemeleri ve aksesuarları floresan-8 paket

İlgili ürünler
Ürün listesine eklendi karşılaştırın