Kategoriler tarafından alışveriş

Yeni M3Pro Bluetooth ses yayını duvara monte temassız kızılötesi sıcaklık sensörü, alın termometresi, akıllı sensör

Yeni

₺49.63

Ürün açıklaması: M3Pro

【Temassız ve hızlı bir şekilde tedarik ve garanti】 1S hızlı sıcaklık ölçümü 0.39-3.94 inç içinde. Çapraz enfeksiyondan kaçınırken temassız kızılötesi ölçüm. 30 günlük para iade garantisi ve risk olmadan 12 aylık bir garanti sunuyoruz. Tamamen memnun değilseniz, lütfen iade veya geri ödeme için bizimle iletişime geçin. 【˚C / ˚F ayarlanabilir ve HD LED ekran】 ℃ ve ℉ bu kızılötesi termometrenin insanlar için kolayca değiştirilebilir. Mod anahtarı deliğine basın ve ardından ° c veya ° f seçin. Büyük HD LED ekran, okumaları daha iyi görmenizi sağlar. 【Alarm fonksiyonu ve doğru readings】 yeşil ışık, sıcaklıklarının normal bir aralıkta olduğunu gösterecektir. Ve yanıp sönen kırmızı ışık ve sesli alarm, sıcaklık> 37.5 ℃ veya 99.5 ℉ 'nin üzerinde olduğunda kişinin yüksek bir sıcaklığa sahip olduğunu gösterecektir. Doğruluk ≤ ± 0.2 ℃/≤ ± 0.4 ℉ 'dir. 【Yaygın kullanılan】 yüksek çözünürlüklü ekran, duvara monte vücut termometresi ofislerde, süpermarketlerde, dükkanlarda, restoranlarda, dairelerde, otellerde, tren istasyonlarında, topluluk merkezlerinde ve bina girişlerinde konuşlandırılabilir. 【 2 güç kaynağı yolu ve 2 kurulum yöntemi USB gücüne bağlanabilir, şarj hazinesi, kendi kendine yüklü bir 18650 lityum pil (dahil değildir). Asılabilir/çift taraflı yapışkan bant/braket sabit.

Ayni çekim:

Ürün açıklaması: M3

◆Hızlı test: kontakt termometreyi indüklemek, bir kişinin vücut sıcaklığını bir saniye kadar kısa sürede doğru bir şekilde ölçer. Bir kişinin alnı termometrenin sensörünün 2-4 inç içinde tespit edilir edilmez bir okuma alınır. Yeşil bir ışık, sıcaklıklarının normal bir aralıkta olduğunu ve yanıp sönen kırmızı bir ışık ve sesli alarm, kişinin yüksek bir sıcaklığa sahip olduğunu gösterecektir. ◆ Temassız: sosyal uzaklaşma güvenli seviyelerini korumak için kızılötesi termometremiz, ekipmanla fiziksel temas gerektirmeden yüksek sıcaklıklara sahip bireyleri tanımlayabilir. Cihaz insan yardımı olmadan bağımsız olarak çalışabilir ve alın sıcaklıkları cihaz sensöründen 4 inçlik bir mesafeden okunabilir. ◆BLUETOOTH + İleri teknoloji: termometremiz, çoklu test edilmiş bireyler için termometreye bağlanmanızı ve sıcaklık verilerini izlemenizi sağlayan Bluetooth özelliğini içerir. Özelliği app Store veya Google play'de ücretsiz bir uygulama indirerek ve aşağıdaki talimatları kullanarak kullanabilirsiniz. Termometremiz ayrıca hassas ve doğru sıcaklık okumalarını hızlı bir şekilde sunan gelişmiş bir sensörle ileri teknolojiye sahiptir. ◆EASY kurulum: bizim contacthermometer termometre bizim çivi, kanca, çift taraflı yapışkan bant veya parantez kullanarak duvara monte etmek çok kolaydır ve bir duvar şarj cihazına bağlanabilir, güç bankası veya başka bir taşınabilir güç kaynağı. ◆VERSATILE: kontakt termometreyi indüklemek, gecikmelere neden olmadan büyük hacimleri hızlı bir şekilde test etmek için kullanılabilir, bu da yüksek yoğunluklu alanlarda dağıtmak için mükemmeldir. Termometremiz ofislerde, süpermarketlerde, mağazalarda, restoranlarda, dairelerde, otellerde, tren istasyonlarında, topluluk merkezlerinde ve bina girişlerinde konuşlandırılabilir.

Ayni çekim:

Ayni çekim, gruplar halinde ihraç edilen çok sayıda stok var, bir pakette 12 birim veya 16

Etiketler: termostat tuya, el termometre, tuya wifi ir, rolluik smart tuya, multizone tuya thermostat, tuya zigbee ir, ateş ölçer ir, su termometresi, sos tuya smart, rf tuya.

Kablo uzunluğu 1 M
type 7 Wall style
type 4 termometro digital
ekran Boyutu 1.9 Inç ve Altında
type 3 Wall-mounted infrared thermometer
Vida M12 * 1.5
type 1 Infrared Thermometer
teori Kızılötesi Termometre
Max Sıcaklık Ölçme 49 °C & Altında
type 8 Wall-mounted
Sertifika CE
Güç türü Şarj
Model numarası M3 PRO Adult Non-Contact Infrared Thermometer Digital
type 6 Bluetooth mode
type 2 Forehead thermometer
köken CH (kökeni)
Akıllı cihazı olduğunu YES
Tedbir tipi K
ekran tipi DIGITAL
Stil Ayakta ve Duvar Asılı
Tür K
Marka adı NoEnName_Null
kullanım Ev
type 5 adult digital infrared thermometer

Bir değerlendirme yazın

Yeni M3Pro Bluetooth ses yayını duvara monte temassız kızılötesi sıcaklık sensörü, alın termometresi, akıllı sensör

Yeni M3Pro Bluetooth ses yayını duvara monte temassız kızılötesi sıcaklık sensörü, alın termometresi, akıllı sensör

İlgili ürünler
Ürün listesine eklendi karşılaştırın