Kategoriler tarafından alışveriş

Karikatür elektronik ATM şifre kumbara nakit para Can otomatik kaydırma kağıt para kumbarası hediye çocuklar için

Yeni

₺142.40

Çocuğun mülkiyet güvenlik bilincini geliştirin: kendi eşyalarını koruyan "kendi güvenliğim". Oyuncak, mücevher, beyzbol kartı vb. Saklamak için kullanılabilir. Para bankasının üst kısmına para takın ve faturaları yan tarafa takın, sadece bir kumbara olarak kasayı kullanın.

Şifre güvenli para kutusu: 4 haneli şifreyi girin (varsayılan: 0000, istediğiniz gibi değiştirilebilir şifreler), yeşil ışık yanar, ATM açılabilir. Yanlış şifreyi girerseniz, kırmızı ışık yanar ve "lütfen tekrar deneyin" sesi sizi uyaracaktır (şifre yanlışsa açamazsınız)

Otomatik rulo para ATM bankası: kağıt parayı parşömene koyun, otomatik olarak makineye yuvarlanabilir. (ancak kağıt çok eski veya çok yumuşak ise çalışmaz)

Çevre koruma malzemeleri: ABS plastik, hiçbir koku, anti-aging, dayanıklı ve dayanıklı, yetişkinler ve çocuklar tüm kullanabilirsiniz, büyük iç kapasite, yetişkinlerin bazı özel küçük öğeleri tutmak yardımcı olabilir.

Yüksek kapasiteli: 600 adet para veya 100 adet kağıt para saklayabilir. Ilginç ve komik, çocuk veya hediyeler için bir zorunluluk öğesi, para tasarrufu iyi bir alışkanlık geliştirmek için büyük ölçüde yardımcı olur.

Nasıl kullanılır:

1. Sıradan 3 AA pilinizi takın. Dört haneli şifreleri girin;

2. Yeşil ışıklar açık, sonra kapıyı açmak için düğmeyi saat yönünde döndürün.

Not: yanlış şifrelere girerseniz, kırmızı ışık yanar ve size "lütfen tekrar deneyin" hatırlatır.

Şifre nasıl değiştirilir:

1. Kasanın kapısını açmak için geçerli şifreyi girin. "*" düğmesine uzun basın, gevşemeyin, yeşil ışık ve kırmızı yanıp sönüyor.

2. Giriş 4 yeni şifreler 15 saniye içinde, "#" yeni şifre depolama onaylayın, iki ışık yanıp sönmeyi bırakın, "*" düğmesini bırakın, şifre başarısını değiştirin.

3. Yeni şifre 15 saniye içinde girilmezse, program durur ve program yeniden başlatılır. "*" düğmesini bırakın ve kapıyı kapatın.

Not: şifrenizi unutursanız, pili kaldırabilir ve 5 dakika sonra pili takabilirsiniz, şifre orijinal morina döner

Renk: siyah, altın ve kırmızı, mavi ve beyaz

Malzeme: ABS

Boyut: 18.5*12.8*12.1cm

Paket İçeriği:

1 * elektronik kumbara (piller dahil değildir)

1 * kullanım kılavuzu

Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünler dahil değildir.

Not: işık çekim ve farklı görüntüler resimdeki öğenin rengine gerçek şeyden biraz farklı neden olabilir. İzin verilen ölçüm hatası +/- 1-3cm.

Etiketler: xiaomi amazfit tv, tv 10000000 kanal, raptor anahtarlık, retro deri cuzdan, retro dekor makas, polar çocuk yelek, polar çeket kadın, ssd 240gb 3d nans, yapışma saç erkek.

Akıllı cihazı olduğunu no
Şekil Araba
Model numarası New
Malzeme Plastik
köken CN (kökeni)

Bir değerlendirme yazın

Karikatür elektronik ATM şifre kumbara nakit para Can otomatik kaydırma kağıt para kumbarası hediye çocuklar için

Karikatür elektronik ATM şifre kumbara nakit para Can otomatik kaydırma kağıt para kumbarası hediye çocuklar için

İlgili ürünler
Ürün listesine eklendi karşılaştırın