Kategoriler tarafından alışveriş

1 çift USB akülü ısıtma ısıtmalı kış el ısıtıcı eldivenleri yıkanabilir tak ve çalıştır örme peluş USB elektrikli ısıtma eldivenler

Yeni

₺34.19

1 çift USB Powered isıtma isıtmalı kış el ısıtıcı eldiven yıkanabilir tak ve çalıştır örme peluş USB elektrikli isıtma eldivenler

Özellikler:

1. USB 5V güç kaynağı: en son ısıtma mitten bir USB 5V güç kaynağıdır. Güvenli güç kaynağı çok kullanıcı dostu ve erişimi kolaydır. Sadece bir PC, mobil güç kaynağı, şarj cihazı veya diğer 5V güç kaynağının USB portuna takın. Yeni tasarım size sadece sıcaklık değil, aynı zamanda moda getiriyor.

2. Rahat ısıtma: ısıtma sıcaklığı, insan vücudu için en rahat sıcaklık aralığı olan yaklaşık 40-55 ° c'dir. Üç vites ayarlanabilir. Sıcaklığımız sizi kuru hissettirmeyecek.

3. Parmak karyolası ile yarım parmak eldiven: yarım parmak yazarak veya oyunlar için tasarlanmıştır, ancak parmak karyolası geri katlanır. Parmak karyolalarını açmak için düğmeyi bırakın, parmak uçlarını yazmadığınız zaman sıcak tutun.

4. Tek taraflı ısıtma: sıcaklık yükselmesini hızlandırmak ve elleri eşit bir şekilde ısıtmak için elin arkasını ısıtabilen mitten arkasında bir isıtma pedi var. Isıtma pedi, dayanıklı ve verimli olan uzak kızılötesi (uzak kızılötesi karbon fiber) kullanır.

5. Inanılmaz yüksek kalite: High-end örme peluş, süper yumuşak, süper elastik, serbestçe hareket ederken ellerinizi ve parmaklarınızı tam esneklik sağlar. Daha da önemlisi, güçlü, zarif örgü ve hemming dayanıklı hale getirir.

Özellikler:

Adı: USB elektrikli ısıtma eldivenler

Malzeme: örme peluş

Renk: siyah, kahverengi

Voltaj: 5V

USB kablosu: yaklaşık 1.5 metre/59.06 inç uzunluğunda, biri iki

Üç hızlı sıcaklık ayarı: yüksek dişli: yaklaşık 47 ℃ ~ 55 ℃, orta dişli: yaklaşık 43 ℃ ~ 47 ℃, düşük dişli: yaklaşık 40 ℃ ~ 45 ℃

Boyutu: yaklaşık 18*12.5*2CM/7.09*4.92*0.79 inç

Ambalaj listesi:

1 çift elektrikli ısıtma eldiveni

Not:

1. Uzun süreli ısıtmanın neden olduğu eldivenlerin aşırı yüksek sıcaklığından kaynaklanan kazaları önlemek için lütfen çıkarken veya kullanımda değilken gücü çıkarın.

2. Giysileri yıkarken ısıtma elemanını çıkarın ve eldivenler ayrı olarak yıkanabilir. Isıtma elemanı suyla karşılaşırsa, lütfen kullanmadan önce kurulayın.

3. Ürünün nominal gücü 5V 0.76A. Kullanmayın mobil güç kaynakları daha yüksek 5V, güç adaptörleri ve bilgisayar USB.USB-C arayüzler üzerinde 3.0. (Çıkış voltajı 5V2A aştığında, eldivenlerin ısıtma sıcaklığı çok yüksek olacaktır, bu da yanıklara neden olabilir.)

Etiketler: mi eldiven, duhan ısıtmalı eldiven, el ısıtma eldiven, pilli ısıtmalı eldiven, eldiven , eldiven makima, eldiven resmi, elektrik ısıtmalı eldiven, jelli eldiven, usb ısıtmalı eldiven.

köken CN (kökeni)
Model numarası Winter Half-finger Gloves
Özellik Su geçirmez
Tür Yarım parmak
Malzeme Polyester
Cinsiyet Evrensel

Bir değerlendirme yazın

1 çift USB akülü ısıtma ısıtmalı kış el ısıtıcı eldivenleri yıkanabilir tak ve çalıştır örme peluş USB elektrikli ısıtma eldivenler

1 çift USB akülü ısıtma ısıtmalı kış el ısıtıcı eldivenleri yıkanabilir tak ve çalıştır örme peluş USB elektrikli ısıtma eldivenler

İlgili ürünler
Ürün listesine eklendi karşılaştırın