Kategoriler tarafından alışveriş

PSP dvtech ac480

Yeni

₺31.53

Özellikler

Taşınabilir set üstü kutular ve her zaman yanınızda taşıyabilecekleri ve en sevdiğiniz oyunların tadını çıkarabilecekleri iyi. Ama bir yere geldiğinde böyle hoş olmayan anlar var, en sevdiğin "Sonya" yi bir sırt çantasından veya seyahat çantasından aldın, korku keşfi ile konsolun performansını kaybettiğini keşfettin. Kırık ekran, hasarlı görünüm, konsolun içindeki nem ve döküntüler-cihazınız için yanlış ulaşımda bekleyebilecek kadar sorun değil. Böyle düzensiz sorunlardan kaçınmak için mükemmel bir araç var-bir kapak. Konsoldaki mekanik etkilere karşı korunmanın yanı sıra, kapaklar bellek kartlarını saklamak için ek cepler sağlar, umd-diskler, yani немаловажно, çünkü bilgi medyası da dikkatli bir tutum gerektirir!

Dvtech ac480 durumunda, oyun sisteminiz her zaman hasar ve kirlilikten mükemmel bir şekilde korunacaktır. Kompakt kasa dvtech ac480 modern malzemelerden yapılmıştır, çeşitli renk çözümlerine sahiptir ve PSP ile uyumludur.

Paket İçeriği:

1. case için psp-1 adet

Özellikler:

Renk-siyah

Ambalaj boyutu 18*9*3,5 cm.

Ambalaj paketi

Marka adı-dvtech

Üretim ülkesi-çin

Görünüm kod

Etiketler: vw passat b8 krom, t shirt oto bakım, warp charge araba, telefonlar doogee, sevimli keçe dede, piyao bracelet 24, mi telefon stativ, sevimli kedi nötr, wellsoft kumaslar.

SONY Modeli PlayStation VITA
Model numarası AC480
Uyumlu Marka/Model SONY
Marka adı DVTech
köken CN (kökeni)

Bir değerlendirme yazın

PSP dvtech ac480

PSP dvtech ac480

İlgili ürünler
Ürün listesine eklendi karşılaştırın